Author: l***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very high quality and excellent service
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Price: NT$83
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Rose Gold |
| Type | Eyebrow Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 2 cm |
| 寬度 | 2 cm |
| 高度 | 13 cm |
| SKU | sb2404054713417759 |
Author: l***u
Date:
Review: very high quality and excellent service
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Author: a***a
Date:
Review: top quality i love it
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Author: g***6
Date:
Review: very nice love ittttt
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Author: a***s
Date:
Review: منتج الصراحه عجبني كتير كتير انصح فيه ❤️
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.